Tryskání
příprava povrchu

Pískování kovu patří k nejdůležitějším fázím povrchové úpravy, protože přímo ovlivňuje kvalitu a životnost výsledného nátěru. Až 85 % všech pozdějších vad je způsobeno nedostatečnou přípravou povrchu, kterou se rozumí odstranění rzi, staré barvy a dalších látek.

Více

Metalizace
žárové stříkání kovů

Zabraňuje průniku vlhkosti a kyslíku k povrchu kovu, čímž jej chrání před korozí. Jedná se o metodu, která je velmi odolná a výrazně prodlužuje životnost metalizované konstrukce.

Více

Nátěry
nátěrové systémy

Aplikaci protikorozních nátěrů ocelových konstrukcí provádíme i v terénu. K nanášení barev využíváme všechny druhy aplikací. Pro nanášení nástřikem využíváme metodu vzduchového stříkání a bezvzduchového stříkání.

Více

Izolace
PROTEGOL®, Serviwrap®

Aplikujeme zemní stříkané, páskové nebo smršťovací izolace na potrubí a armatury, které jsou díky tomu odolné proti chemickým vlivům látek obsažených v půdě, biologickým vlivům a působení stejnosměrného proudu.

Více

Vysokotlaké čištění
tryskání vodním paprskem

Technologii využíváme pro odstraňování korozních nánosů, sedimentů, nátěrů, izolací. Vysokotlaké čištění nasazujeme při odstraňování původních izolací na potrubních rozvodech určených k diagnostice vad.

Více