O nás

Firma VÁGNER COLOR, s.r.o. vznikla krátce po převratu, kdy uvolněná atmosféra 90. let rozproudila krev v žilách mnoha mladých podnikavců, kteří toužili založit vlastní firmu a budovat ekonomiku nového státu.

Ale teď vážně. Firmu, tehdy spíše firmičku, jsme založili v roce 1992. Brzy jsme se začali profilovat zejména na plynárenský průmysl a další technologicky podobné odvětví. Získali jsme potřebnou certifikaci, nakoupili nezbytné vybavení a začali poskytovat služby při výstavbě i rekonstrukci plynového potrubí, mostních konstrukcí, armatur, nádrží apod.

V současnosti, díky letitým zkušenostem, nejmodernější technice a sledování vývoje v oblasti protikorozní ochrany ocelových konstrukcí, poskytujeme komplexní a kvalitní služby pro průmyslové společnosti. Máme plně vybavené mobilní jednotky pro práci v terénu a vlastní halu ve které jsme schopni manipulovat i s nadrozměrnými konstrukcemi.

Mezi naše nejvýznamnější odběratele patří téměř od počátku společnost RWE Transgas a její distribuční organizace. Seznam a fotografie dalších našich projektů pro klíčové klienty si prohlédněte v referencích.